Firma TOCOM s.r.o. vznikla v apríli 2004 (zozačiatku ako Tomáš Suško – ToCom). Od svojho počiatku sa sústreďuje na predaj výpočtovej techniky a poskytovanie profesionálnych služieb s tým súvisiacich. Svojou dravou obchodnou politikou si získava stále väčší počet spokojných zákazníkov. Svojími komplexnými službami a viac ako dostupnými cenami sme sa presadili u koncových spotrebiteľov ako aj u malých a stredných podnikateľov. Nami skladané počítačové zostavy pod značkou ToCom už našli svoje miesto v mnohých domácnostiach a firmách.

Ku každému zákazníkovi sa snažíme pristupovať individuálne a preto aj Vaša počítačová zostava je či len bude „šitá“ priamo k Vaším požiadavkám, potrebám ako aj k Vašej peňaženke. Všetky PC zostavy pod značkou ToCom sú zložené výhradne z kvalitných značkových komponentov a sú náležite otestované. Všetky ponúkané produkty sú od renomovaných značiek, ktoré máme osobne vyskúšané a sme presvedčený o ich kvalite. Niektoré vybrané značky, ktoré môžete nájsť v našich predajniach: Dell, Toshiba, HP, Canon, Epson, Olympus, Genius, Asus, Creative, Koss, Verbatim, Imation a mnohé ďalšie.

Za krátky čas sa nám podarilo otvoriť dve maloobchodné prevádzky v Stupave, na Hlavnej ulici č.40 a v Malackách na Záhoráckej 60. Veríme, že čoskoro k ním pribudnú ďalšie.

Taktiež sa chceme viac venovať firemným klientom a preto bude náš špecializovaný obchodný zástupca ponúkať naše produkty a služby aj Vám. Veríme, že dodávky tovaru v ten istý deň ako podanie objednávky, možnosť objednania tovaru cez mobil alebo email, dovoz až do Vašej kancelárie či iné drobné ale zároveň veľmi príjemné služby, ktorými sa chceme odlíšiť od našej konkurencie, si Vás získajú a uľahčia Vám Váš biznis.

Služby, ktoré ponúkame:

– predaj značkovej výpočtovej techniky (hardware, software)
– predaj spotrebného materiálu – tonery, cartridge, náplne do tlačiarní, cd, dvd média,obaly, diskety…
– skladanie PC zostáv podľa požiadaviek
– inštalácia softwaru a zaučenie
– rozvoz tovaru zdarma v okruhu 20 km od našich predajní
– možnosť objednať tovar cez telefón, email či našu webstránku
– odvírovanie počítačov
– inštalácia a spravovanie sietí
– predaj, servis, montáž satelitnej techniky
– predaj, servis, inštalácia pokladničných systémov

Ak sa Vám zdá, že by sme mohli poskytovať viac, ale niektoré služby v našej ponuke stále chýbajú, dajte nám vedieť a my sa postaráme o nápravu.

Tešíme sa na Vašu návštevu u nás!

Tomáš Suško – majiteľ a zamestnanci spoločnosti.