Skylink novinky

zoznamDôležité informácie od Skylink.

25.02.2016 – SMART – Nový programový balíček

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, informuje o zaradení nového programového balíčka Smart.

Detaily v priloženom súbore (po kliknutí na názov príspevku)
SMART – Nový programový balíček.DOC

 

23.02.2016 – Úprava výšky servisného poplatku

Prevádzkovateľ česko-slovenských satelitných platforiem Skylink a CS Link, spoločnosť M7 Group, oznamuje úpravu výšky Servisného poplatku, platnú od 1. 4. 2016.

Od 1. 4. 2016 dôjde k úprave výšky Servisného poplatku, ktorý súvisí s poskytovaním služieb satelitnej televízie. K tomuto dátumu bude taktiež aktualizovaný Cenník služieb Skylink.

Zákazníci môžu Servisný poplatok aj naďalej hradiť niektorým z nasledujúcich spôsobov – pravidelná mesačná platba prostredníctvom SIPO alebo Inkaso z účtu, jednorazová platba na 12 mesiacov, jednorazová platba na 24 mesiacov alebo poslaním SMS správy. Servisný poplatok nemusia hradiť predplatitelia platených balíčkov Skylink – je zahrnutý v ich cene.
fre

 

15.02.2016 – Ukončenie vysielania DOMA a DAJTO v SD.

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o ukončení satelitného vysielania dvoch programov Televízie Markíza – DOMA a DAJTO v štandardnom rozlíšení (SD).

 

Televízia Markíza ukončí dňa 29. 2. 2016 satelitné vysielanie programov DOMA a DAJTO zo satelitu Astra 23,5°E v štandardnom rozlíšení (SD). Diváci môžu tieto programy aj naďalej prijímať v kvalitnejšej HD verzii, prostredníctvom satelitnej televízie Skylink, a to v rámci programového balíčka Digital HD. V HD kvalite sú tak zákazníkom Skylinku dostupné všetky programy Televízie Markíza.

Upozornenie: Programy DOMA HD a DAJTO HD sú určené výhradne pre divákov na území Slovenskej republiky.

Technické parametre pre naladenie programu DOMA HD:

Satelit:                                        Astra 23,5°E

Kmitočet:                                   12 109 MHz

Polarizácia:                                Horizontálna

FEC:                                           3/4

Symbolová rýchlosť:               27 500 kS/s

Norma:                                      DVB-S2/8PSK

Pilot:                                          ON

Technické parametre pre naladenie programu DAJTO HD:

Satelit:                                        Astra 23,5°E

Kmitočet:                                   11 876 MHz

Polarizácia:                                Horizontálna

FEC:                                             3/4

Symbolová rýchlosť:              29 900 kS/s

Norma:                                       DVB-S2/8PSK

Pilot:                                            ON

 

Pre príjem programov vo vysokom rozlíšení HD je potrebný HD satelitný prijímač (najlepšie s označením Skylink READY).

 

02.02.2016 – NOVA Sport 2 a Nova International

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o spustení nových televíznych staníc.

frekvencie

 

01.10.2015 – Ukončenie vysielania programu AXN

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o ukončení vysielania filmového kanála AXN.

Dňa 1. 10. 2015 bolo ukončené vysielanie filmového kanála AXN, ktorý bol zameraný na akčné filmy a seriály. Dôvodom je nepredĺženie zmluvy medzi dodávateľom tohto programu a M7 Group S.A.

Zákazníkom Skylinku sa ospravedlňujeme.

 

17.9.2015 – Vypnutie programov v SD kvalite.

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group informuje o vypnutí niektorých SD programov Skylinku na pôvodných pozíciách.

Zákazníci Skylinku môžu už dlhšiu dobu sledovať programy RELAX, REBEL a KINO SVET (balíček Digital), Eurosport, CS Mini, CS Film, HOROR FILM, a ducktv (všetky základné balíčky) zároveň na nových pozíciách a s novými technickými parametrami (navyše program Eurosport v HD rozlíšení a ostatné programy v kompresnom formáte MPEG-4).

Zákazníci Skylinku POZOR! Dňa 17. 9. 2015 dôjde k vypnutiu týchto programov na pôvodných pozíciách. Pre príjem programov vo formáte MPEG-4/SD a v rozlíšení HD je potrebný HD satelitný prijímač, najlepšie s certifikátom Skylink READY. Tento prijímač nájdete aj v našej ponuke.